سایر خدمات پرستاری و مراقبت

شغل پرستاری یکی از سخت ترن شغل ها در جهان محسوب میشود که باید با رعایت نکات و اصولی همراه باشد. خدمات پرستاری و مراقبت علاوه بر بیمارستان ها در منازل نیز ارائه میشود. موسسه مهر مدیکال یکی از موسسات فعال در شهر تهران محسوب میشود که خدمات پرستاری و مراقبت در منزل را با بهترین و مجربترین پرستاران به همراه پیشرفته ترین تجهیزات به متقاضیان ارائه میدهد.

کارشناس گفتار درمانی در منزل:

گفتار درمانی یکی از خدماتی است که توسط موسسه مهر مدیکال به افراد و بخصوص کودکانی که در تکلم خود مشکل دارند ارائه میشود. گفتار درمانی در منزل و توسط بهترین و مجرب ترین کارشناسان این موسسه انجام میشود و تجربه بالای کارشناسان باعث شده تا تمام بیماران بعد از اتمام مراحل گفتار درمانی بهبودی خود را به دست آورند.

سایر خدمات پرستاری و مراقبت

کارشناس زخم بستر در منزل:

زخم بستر یکی از مشکلاتی است که افراد مسن و همچنین افرادی که مدت های زیادی در بستر بیماری هستند به آن دچار میشوند. موسسه مهر مدیکال با ارسال کارشناس زخم به منزل بیمار سعی نموده است تا نقش بسزایی در درمان زخم و کاهش درد و رنج بیمار ایفا کند. کارشناس زخم تا پایان بهبودی بیمار به طور مرتب تمامی روش های درمانی را برای حصول نتیجه به کار خواهد برد.

فیزیوتراپی در منزل:

فیزیوتراپی از دیگر خدماتی است که موسسه مهر مدیکال به متقاضیان در منزل ارائه میدهد. فیزیوتراپی در منزل برای افرادی مناسب است که به دلایل مختلف همچون کهولت سن و یا آسیب های شدید قادر به خروج از منزل و مداوا نیستند. موسسه مهر مدیکال با ارسال کارشناس به همراه مدرن ترین تجهیزات برای فیزیوتراپی در منزل توانسته رضایت بیماران و خانواده های آنها را جلب نماید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :