خدمات پرستاری و نگهداری مهر مدیکال

کنترل وضعیت بیمار در یک بیمارستان و به طور کلی مراکز درمانی بر عهده پرستار میباشد. در حقیقت این پرستار است که در تمام ساعات روز بر بالین بیمار حاضر شده و به انجام خدمات رسانی به بیمار مشغول میشود. امروزه مراکز و موسسه های درمانی تاسیس شده اند که خدمات پرستاری را در منزل نیز به بیمار ارائه میدهند. خدمات پرستاری در منزل برای بیمارانی مناسب است که امکان بستری شدن طولانی مدت در بیمارستان برای آنها وجود ندارد و باید در منزل تحت مراقبت قرار بگیرند. خدمات پرستاری در منزل مزیت های زیادی را برای بیمار بوجود می آورد که به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود.

خدمات پرستاری و نگهداری در منزل مهر مدیکال

خدمات پرستاری در منزل باعث میشود تا  از هزینه های نگهداری از بیمار تا حد زیادی کاسته شود. دیگر نیازی نیست تا بیمار در بیمارستان بستری شده و هزینه های بالای بیمارستان را بپردازد. همانطور که میدانید بیشتر بیمارستان های دولتی تنها برای مدت محدودی میتوانند به بیماران خدمات دهی کنند و امکان مراقبت از بیمار در این  بیمارستان ها برای مدت طولانی امکان پذیر نمیباشد. از طرف دیگر بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی نیز وجود دارند که در قبال دریافت مبلغ زیادی حاضر به پرستاری از بیمار تا زمان بهبودی کامل هستند که همین موضوع باعث شده تا بسیاری از بیماران توانایی پرداخت این هزینه  های سرسام آور  را نداشته باشند. اما هزینه های خدمات پرستاری در منزل بسیار پایینتر از هزینه های مراقبت از بیمار در بیمارستان و کلینیک های خصوصی است و بیمار میتواند از این خدمات با شرایط و هزینه های بسیار مناسبتری بهره مند شود.

خدمات پرستاری در منزل باعث میشود تا بیمار همواره در فضای صمیمی خانه قرار داشته باشد و نیازی نیست تا دوری از خانه و خانواده را متحمل شود. بسیاری از بیماران بخصوص بیمارانی که پا به سن گذاشته اند تحمل دوری از خانواده را ندارند که از همین رو بهتر است از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شوند. همچنین زمانی که بیمار در فضای منزل تحت مراقبت قرار میگیرد حس آرامیش بسیار بیشتری نسبت به بیمارستان پیدا میکند که روند بهبودی او را تسریع میکند.

همانطور که میدانید بیماران زیادی با امراض مختلف در بیمارستان ها بستری میشوند که همین موضوع بروز بیماری های عفونی را در فرد بیمار افزایش میدهد. خدمات پرستاری این ویژگی را به وجود می آورد تا بیمار از این بیماری های عفونی دور بماند و در فضای سالم منزل تحت مداوا و پرستاری قرار بگیرد.

خدمات پرستاری و نگهداری

موسسه مهر مدیکال یکی از مراکز درمانی خصوصی در کشور میباشد که انواع خدمات پرستاری،  نگهداری از سالمند، نگهداری از کودک، مراقبت از سالمند در منزل و خدمات ارزنده دیگری را به بیماران با بهترین قیمت ها ارائه میدهد. بهترین پرستاران که از سابقه طولانی در زمینه پرستاری برخوردار هستند در کادر موسسه مهر مدیکال به خدمت گرفته شده اند تا خدمات رسانی به بیمار با بالاترین کیفیت ممکن انجام شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :