درباره موسسه خدمات پرستاری مهر مدیکال

9 / 10
از 48 کاربر

موسسه مهرآیین هومان ( مهر مدیکال)  با شماره ثبت 45846 ثبت گردیده است و ابلاغیه قانونی شناسه ملی آن به اداره کل ثبت شرکت ها ، موسسات غیرتجاری ، روزنامه رسمی کشور و سازمان ثبت اسناد کشور رسیده است.

موسسه مهر مدیکال ارائه دهنده خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل می باشد؛ که خدمات خود را به صورت 24 ساعته جهت پرستاری،نگهداری و مراقبت از سالمندان، کودکان و بیماران ارائه میدهد.
امید است بتوانیم با بکار گیری کارشناسان مجرب در موسسه خدمات پرستاری مهر مدیکال در زمینه اعزام نیروی مورد نیاز خانواده ،آموزش نیروها،پیگیری و نظارت بر عملکرد نیرو طول مدت قرارداد و رضایت سنجی مداوم از خانواده خدمات با کیفیت مناسب را به شما ارائه دهیم.

خدمات پرستاری

خدمات 24 ساعته و بکار گیری مجرب ترین پرستاران جهت خدمات نگهداری از سالمندان ، کودکان و بیماران توسط موسسه پرستاری مهر مدیکال

نیروی های مهر مدیکال با تمام وجود آماده ارائه خدمات پرستاری و مراقب از عزیزان شما می باشند؛ و تمامی این نیروها با تخصص و از همه مهمتر با دانش واقعی حمایت ، محبت و مراقبت هستند، تا بتوانند پرستاری خوب از بیمار یا سالند و یا کودکان شما باشند. موسسه پرستاری مهر مدیکال انتخابی مناسب برای خدمات نگهداری مراقبت و نگهداری است؛ منتظر تماس شما هستیم.

آموخته ایم که مهر باید داشت

آموخته ایم که مهربان باید بود

و باید به همنوع با مهربانی عشق ورزید و کمک کرد

موسسه خدمات نگهداری ، مراقبت و پرستاری مهر مدیکال

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :